*** Penzion Ve Vezi /ubytovanie Bohumin

Penzion Bohumin Ve Vezi

Bohumín penzión Vo Veži ubytovanie :
Penzión Ve Věži ponúka ubytovacie a stravovacie služby v blízkosti centra mesta Bohumín. Penzión je vhodným miestom pre relaxáciu i pre iné príležitosti, ktoré Vás zavedú do Moravskosliezskeho kraja.

Penzión Vo Veži bol vybudovaný v priestoroch novo zrekonštruovanej vodárenskej veže a je architektonickým unikátom s atypickým a atraktívnym usporiadaním interiéru. Vonkajší priemer sa pohybuje v rozmedzí približne 9 - 10,5 metra, celková výška 39 metrov. V hlavici vodárenskej veže je umiestnená vyhliadka, odkiaľ môžu návštevníci obdivovať zaujímavé výhľady na krajinu Poodrí.

Vo Veži penzión Bohumín ubytovanie :
Na každom obytnom poschodí sa nachádzajú dve izby. Penzión Vo Veži disponuje 12 dvojlôžkovými izbami vybavenými manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Nechýba špeciálne upravená bezbariérová izba. Každá izba penziónu Vo Veži ubytovanie Bohumín je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Samozrejmosťou je TV so SAT a bezplatné pripojenie k internetu.

Po celú dobu ubytovania v Penzióne Vo Veži je možné zdarma využiť PC s internetom v recepcii hotela alebo neobmedzené vysokorýchlostné pripojenie k internetu na izbách cez WiFi aj cez kábel (na zapožičanie v recepcii). Všetci ubytovaní hostia získavajú zadarmo neobmedzený vstup do aquacentra, vstup do wellness zóny za nízky poplatok, 20% zľavu na jedlo v reštaurácii penziónu a v sezóne tiež 20% zľavu na Adventure golf.

Ubytovanie penzión Bohumín Vo Veži reštaurácia :
V najvyššom, ôsmom poschodí budovy penziónu Vo Veži v Bohumíne sa nachádza štýlová a originálna klimatizovaná reštaurácia s kaviarňou, ktorá nesie názov Maják. Aj tu si môžu hostia vychutnať neopakovateľný výhľad do krajiny.

Penzión Vo Veži ubytovanie Bohumín služby :
Penzión Vo Veži je súčasťou komplexu Bospor - v bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj Aquapark s wellness, Bospor aréna (zimný štadión), nová športová hala, Adventure golf, ihrisko na plážový volejbal a futbalové ihriská. Za návštevu stojí aj neďaleký Hobbypark s dopravným ihriskom, širokou ponukou detských atrakcií vr. unikátnych lanových Maugliho chodníkov a Amfiteáter slúžiace ako letné kino.

Pensión Ve Veži ubytovanie v Bohumíne sa nachádza v blízkosti významných moravskoslezských miest ako je Karviná, Orlová, Ostrava a v blízkosti hraničného prechodu s Poľskom. Dosiahnuteľnosť a blízkosť týchto miest však nenarušuje celkový kľud a komfort ubytovania.

Penzion Bohumin Ve Vezi - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Bohumin Ve Vezi - hotel má reštauráciuPenzion Bohumin Ve Vezi - možnosť pripojenia na internetPenzion Bohumin Ve Vezi - k dispozícii kavareňPenzion Bohumin Ve Vezi - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Bohumin Ve Vezi - akceptuje creditné karty VISAPenzion Bohumin Ve Vezi - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Bohumin Ve Vezi - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Bohumin Ve Vezi - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Bohumin Ve Vezi - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Bohumin Ve Vezi - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Bohumin Ve Vezi - Izby s vlastnou toaletou